Contactgegevens stichting Grueles

Sectie Historie

Sectiehoofd: Robert Houben
historie@grueles.nl


Sectie Dialect

Sectiehoofd: Gemma Brouwers-Janssen
dialect@grueles.nl


Sectie Natuur

Sectiehoofd: Hub. Reumers
natuur@grueles.nl


Sectie Streekmuseum

Sectiehoofd: Danny Husson
streekmuseum@grueles.nl


Sectie Foto

Jan van Baal
foto@grueles.nl


Sectie Video

Willy van Baal
video@grueles.nl


Sectie Kemedie

Jan van Baal
kemedie@grueles.nl


Dorp en Milieu

John Gubbels
dorpmilieu@grueles.nl